background image

Výživový plán

První setkání

Vstupní konzultace a podrobná diagnostika tělesných parametrů (váha, % tělesného tuku, hladina viscerálního tuku, % kosterního svalstva, BMI a další).

Po základním prvotním pohovoru Vás požádám o vyplnění vstupního dotazníku a o pečlivé zapisování Vašeho týdenního jídelníčku. Ten je důležitý pro stanovení současného energetického příjmu stravou a je potřeba přesně uvést kdy, co a v jakém množství konzumujete.

Na základě diagnostiky a vyplněných formulářů, sestavuji individuální výživový plán, šitý přímo na míru.

Ke každému přistupuji individuálně a snažím se vždy naslouchat tomu, co právě cítíte a najít společné řešení, které Vám pomůže dosáhnout vytyčeného cíle.

Výživový plán vedoucí k trvalé úpravě stravovacích návyků (od vstupní analýzy cca za 14 dní, sestavení se neprovádí na místě, jelikož zpracování dle individuálních potřeb trvá a nelze vytvořit hned, děkuji za pochopení).

Výživový plán obsahuje

Jaký je pro Vás ten pravý?

Výživové plány jsou sestavovány za pomocí nutričního programu Fitlinie.

Výživový plán je vhodný

Mým hlavním cílem je naučit Vás kvalitně a správně jíst, používat dostupné potraviny, připravovat si jídlo zdravěji a orientovat se více v nabídkách v prodejnách, v restauracích a vůbec v běžném, tolik hektickém životě.

Jsem s Vámi po celou dobu zvykání si na změny = pravidelné kontroly + on-line servis.

Chci být především Vašim „průvodcem“ na této cestě k trochu jinému, lepšímu životu.

Budu Vás podporovat, motivovat, kontrolovat a pokud nebude jiná možnost, můžu být „drábem“.

ZÁZRAKY OPRAVDU NESLIBUJI.

Mám vždy obrovskou radost, když pomůžu, ale očekávám od Vás aktivní přístup a spolupráci. Jedině tak se dostanete k vytyčenému cíli a já Vám v tom budu velmi ráda nápomocna.

Nyní již nemusíte váhat a přemýšlet, nemusíte na něco čekat, domluvte si úvodní (vstupní) konzultaci a můžeme začít.

Druhé setkání

Vysvětlení a předání výživového plánu. Délka konzultace 1–1,5 hodiny.

Dále následuje pro Vás 3 měsíční program. V průběhu této doby budeme spolu v kontaktu osobním, telefonickém či mailovém (dle domluvy), abychom mohli konzultovat změny. Pomáhám s problémy a doplňuji nejasnosti související se změnou stravování.

Dále nasledují po dobu tří měsíců 3 kontrolní měření změn ve složení těla. Konzultace obvykle trvají 30–60 minut.

V případě, že se vyskytnou náhlé změny související s Vaším životním stylem (dovolená, nemoc, nedostatek času pro pohybové aktivity apod.) poradím Vám s drobnými úpravami reflektujícími tyto změny. Pokud např. zjistíte, že některá z navržených jídel vyžadují pro Vás příliš dlouhou přípravu, doporučím Vám alternativní možnosti.