background image

Reference klientů

Jarka 55 let

„Jsem člověk, který miluje jídlo a velmi těžko si odříká jakoukoliv dobrotu. Také už jsem vyzkoušela spoustu různých diet, které byly účinné, ale časem shozená kila jsem znovu nabrala a vlastně ještě víc, než jsem zhubla. Zkrátka takový klasický jo-jo efekt.

Ale nikdy jsem nevyzkoušela radu výživového poradce a dlouho jsem zvažovala, jestli mi to vůbec pomůže. Nakonec jsem na doporučení navštívila Andreu, která mi změřila tuky v těle, vodu, svaly atd. na speciální váze. A hlavně na základě těchto měření mi sestavila jídelníček na míru spolu s různými vychytávkami, které mi měly pomoci při trvalém hubnutí.

Zjistila jsem, že vlastně nejde o žádnou dietu, ale pouze o změnu jídelníčku a vyváženou stravu. Dosud jsem jedla špatně a nepravidelně. Po obdržení jídelníčku jsem hned začala se změnami a brzy se dostavily výsledky :-) Po krátkém čase jsem na sobě pozorovala i to, že už nejsem tak unavená, lépe spím a že mám celkově více energie, že ani nemám chuť na sladké… Za dva měsíce jsem zhubla 3 kila tuku a chci pokračovat dál.

Všem doporučuji: vykašlete se na všechny diety, navštivte výživového poradce, změňte jídelníček, naučte se kombinovat komplexní sacharidy, bílkoviny, zeleninu a ovoce. Konečně se radujte z jídla, které si budete vybírat a zdravě si užívat života… Občas si dám skleničku vína nebo kousek čokolády, ale pak zase pokračuji dál v dodržování jídelníčku… Dobrovolně a ráda. Hubnutí jde pomalu, ale věřím, že výsledky budou trvalé :-)“

Zdraví Jarka

Miloš 68 let

Vážená paní Musilová, narazil jsem po delším době na Váš jídelníček, i když ho už nepoužívám doslovně, ale vlastně se podle něho řídím. Maso jím jenom kuřecí nebo rybí a když si dám zcela výjimečně jiné, třeba vepřové, tak mě to ani nijak výjimečně nechutná. A pořád jím ty vaše mléčné lahůdky, které jsem dřív ani neznal. Jako přílohu používám nejvíc kuskus, který mi ukrutně chutná a nikdy se mi neomrzel. Často hřeším, teď v létě si dávám dost často zmrzlinu, vůbec se netrápím a cítím se velmi dobře.

Včera jsem byl na pravidelné návštěvě u internistky, kterou navštěvuji jednou za 4 měsíce a nemohla tomu uvěřit, jak se mi zlepšily všechny sledované hodnoty. Úplně ale úplně všechno mám v normě, zhubnul jsem 5 kilo a je mi fajn. Musím poděkovat Drahušce Šmídové, která mě vás doporučila a taky mě chválí, když mě masíruje.

Chtěl bych vám touto cestou moc poděkovat za to, že jste mi otevřela oči a naučila užívat života. Ještě se vám musím přiznat k jednomu prohřešku. Včera jsem si dal výbornou anglickou slaninu, kterou miluju a moc mi chutnala. Ale nechybí mi, příště tak za půl roku.

Mějte se moc hezky a ještě jednou moc děkuju. Jo a dnes jsem si poprvé udělal salát a místo sladidla jsem do něho natrhal stévii, kterou si pěstuju a bylo to výborný. Pořád se učím. Přeju hodně úspěchů v práci a štěstí v osobním životě.

Miloš

Magda 31 let, 1 dítě

Po porodu a „nicnedělání“ se má váha vyšplhala až na 82 kg. Nastartovala jsem jídelníček a dvakrát týdně cvičení pro maminky.

Jídelníček jsem držela měsíc a upravila si tak metabolismus, stravovací návyky a jím dnes mnohem rozmanitěji… takové chia semínka, žitné vločky, bulgur, šmakoun nebo nízkotučné tvarohové dezerty, tofu, lněný a dýňový olej jsem vlastně neznala. Nyní vážím 73 kg, cítím se svěže a plná energie a rozhodně nekončím. Nevěřila jsem tomu, že se dá jíst a hubnout zároveň :-)

Magdalena 33 let, 2 děti

Andreu znám pět let a k rozhodnutí hubnout s ní mě dohnalo (kromě mé váhy) hlavně to, jak je pozitivně nabitá a akční. Já sama jsem v určitých věcech spíš flegmatik a potřebovala jsem někoho, kdo mě smete svou energií a bude trošku tlačit před sebou než se sama víc rozhýbu.

A zatím se daří, hubnu s ní tři měsíce a tuk pěkně ubývá, dokáže mě namotivovat, povzbudit, utěšit a krásně vysvětlit všechno v čem co se týče hubnutí tápu. Jídelníček, který jsem od ní na začátku dostala, je krásně zpracovaný, hlady určitě netrpím, dostala jsem i konkrétní tipy, kde co nakoupit. Hubnutí zdar!

Magdalena